Nie zapominajmy o tych, którzy już nie potrafią pamiętać...

Liczymy bardzo na pomoc tych, którym nie jest obojętny los chorych na chorobę Alzheimera i ich często zagubionych i potrzebujących pomocy opiekunów rodzinnych. Każda złotówka jest dla nas cenna! Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy!

Wspieranie naszej organizacji jest możliwe także w trakcie zakupów online w jednym z ponad 700 sklepów internetowych współpracujących z portalem Fanimani.pl (lista sklepów).

Wpłata tradycyjna

Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera

ul. Emilii Plater 47, 00-118 Warszawa

Nr konta: 69 1500 1272 1212 7001 1122 0000

Kliknij na obrazek, aby pobrać gotowy blankiet wpłaty do druku

Wpłata przez Internet

Jeśli masz dostęp do swojego banku przez internet to możesz wykonać przelew ekspresowy już teraz.

Dzięki Tpay możecie Państwo przekazać darowiznę nowoczesnymi formami płatności takimi jak BLIK / płatność kartą / aplikacją lub szybkim przelewem z dowolnego banku

Logo tpay.com

Logo tpay.com

Logo tpay.com

Poprzez stronę Portalu Podatkowego można sprawdzić poprawność i wysłać swoje sprawozdanie PIT przygotowane przez Urząd Skarbowy.

Sprawdź swój PIT na www.podatki.gov.pl/pit/twoj-e-pit/, zajmie to kilka minut.

Przed zaakceptowaniem i wysłaniem sprawozdania można zdecydować o wsparciu organizacji pozarządowej przekazując 1% podatku na OPP. Zachęcamy Państwa do wsparcia naszego Stowarzyszenia.

Zachęcamy również do możliwości skorzystania z PIT-OP www.podatki.gov.pl/pit/pit-op/.

To oświadczenie o przekazaniu 1% podatku organizacji pożytku publicznego (OPP).

Kto może złożyć oświadczenie PIT-OP:

Można przekazać 1% podatku dla wybranej przez siebie OPP za pomocą PIT-OP, jeśli:

  • jesteś emerytem lub rencistą,
  • dostałeś od organu rentowego (np. z ZUS) roczne obliczenie podatku na
  • formularzu PIT-40A za 2019 r.,
  • nie uzyskałeś w 2019 r. innych dochodów, które powinieneś wykazać w
  • zeznaniu podatkowym na formularzu PIT-37 albo PIT-36.

Dlaczego warto złożyć oświadczenie PIT-OP:

W poprzednich latach, jeśli dostałeś od organu rentowego rozliczenie na formularzu PIT-40A i chciałeś przekazać 1% podatku, musiałeś wypełnić całe zeznanie podatkowe. Teraz wystarczy złożyć krótkie oświadczenie PIT-OP. Oszczędzisz czas i zmniejszysz ryzyko popełnienia błędów w zeznaniu rocznym, które wynikają choćby z przepisywania danych z informacji PIT-40A od organu rentowego czy błędów rachunkowych. W oświadczeniu PIT-OP wskazujesz tylko numer wpisu do Krajowego Rejestru Sądowego tej OPP, której chcesz przekazać 1% swojego podatku. I tyle — resztę za ciebie zrobi urząd skarbowy.

Kiedy złożyć oświadczenie PIT-OP:

Od 1 stycznia do 30 kwietnia 2020 r.

Formularze:

PIT-OP złożysz w formie elektronicznej lub papierowej na poniższych formularzach:

  • PIT-OP(1) - formularz w wersji interaktywnego pliku PDF (PDF, 52 kB)
  • PIT-OP(1) - formularz w formie do druku (PDF, 33 kB)

Prosimy wszystkich członków i sympatyków naszego Stowarzyszenia o przekazywanie na cele statutowe 1% odpisu z podatku za 2019 rok - KRS 0000113790.

Podziękowania

Wszystkim Darczyńcom serdecznie dziękujemy !!

Już dwudziesty ósmy rok pomagamy chorym i ich opiekunom rodzinnym. Liczymy bardzo na pomoc tych, którym nie jest obojętny los chorych na chorobę Alzheimera i ich często zagubionych i potrzebujących pomocy opiekunów rodzinnych. Każda złotówka jest dla nas cenna !

Podziękowania za przekazanie 1% podatku za rok 2018 na cele realizowane przez Polskie Stowarzyszenie Pomocy Osobom z Chorobą Alzheimera wraz z listą Urzędów Skarbowych, poprzez które wpłynęło wsparcie dla naszego Stowarzyszenia.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Pragniemy serdecznie podziękować wrocławskiej Kancelarii prawnej R. Ptak i Wspólnicy za darowiznę na rzecz naszego Stowarzyszenia, oraz pamięć o osobach chorych i potrzebujących.

ZOBACZ SZCZEGÓŁY

Miło nam Państwa poinformować, że nasze Stowarzyszenie ze zdwojoną siłą rusza na spotkanie z jesienią! Motywacji i energii do działania dodają nam Darczyńcy, tacy jak sklep Malo Design (malodesign.pl).

Serdecznie dziękujemy za pomoc - oby tej nigdy nie zabrakło.

Kolejna firma, wspierająca naszą działalność to Polskie Centrum Dachowe (polskiecentrumdachowe.pl). Takie wsparcie pozwala nam lepiej realizować misję Stowarzyszenia - nieść pomoc rodzinom, zmagającym się z chorobą Alzheimera.

Nasze Stowarzyszenie zyskało nowego Darczyńcę! To wrocławska Agencja AFTERWEB (afterweb.pl), która przekazała darowiznę na rzecz Podopiecznych. Tak dobre wiadomości możemy otrzymywać codziennie, dziękujemy

Dziękujemy również AIF Kancelarii (www.aif.com.pl) - za darowiznę i wsparcie. Dzięki Państwa pomocy nasze Stowarzyszenie działa prężniej i może zapewnić opiekę większej ilości chorych osób.

Dzięki naszym Darczyńcom serca Podopiecznych Stowarzyszenia biją mocniej i radośniej! Dziękujemy sklepowi MURRANO (www.murrano.pl) za docenienie działań, jakie świadczymy na rzecz osób chorych. To dla nas bardzo ważne.

Nasz nowy Darczyńca - Przyjaciel osób chorujących na Alzheimera - to firma BERENDSEN (berendsen.pl). Z uśmiechem dziękujemy. Państwa pomoc sprawia, że możemy jeszcze bardziej angażować się w projekty, mające na celu wspierać Potrzebujących w trudach codziennego życia.

Dziękujemy kolejnej firmie, która zechciała podzielić się dobrem, płynącym prosto z serca. Nasz nowy Darczyńca to sklep TopSilver (www.topsilver.pl) - serdecznie witamy na pokładzie! Dla Chorych na Alzheimera każda złotówka ma znaczenie. Wspólnie zdziałamy więcej.

Nie ma nic ważniejszego, niż bycie zdrowym, świadomym i dobrym. Dlatego tak ważne jest, aby każdego dnia walczyć o pozostanie przy siłach. W tej trudnej walce, toczonej dla naszych Podopiecznych, wspierają nas Darczyńcy - tacy, jak Agencja IN (inpozycjonowanie.pl). Bardzo Państwu dziękujemy. Osoby chorujące na Alzheimera potrzebują Waszej pomocy.

Kolejny Przyjaciel na pokładzie naszego Stowarzyszenia! Dziękujemy firmie Omega System (omegasystem.pl) za wsparcie dla naszych chorujących Podopiecznych. W tak trudnym czasie, dzielenie się dobrem z osobami starszymi ma szczególne znaczenie. Jesteśmy bardzo wdzięczni.

Mamy jeszcze więcej powodów do radości, a wszystko to za sprawą kolejnego Darczyńcy: Agencji INSEO (www.inseo.pl). Dziękujemy za wsparcie, przekazane nam w obliczu pandemii. Jesteśmy bardzo szczęśliwi, mogąc liczyć na Państwa pomoc. Przekazujemy moc pozytywnej energii i wiary w lepszy czas!

Jak dobrze jest mieć Darczyńców! Do ich grona dołączyła dziś nowa firma - ADSYSTEM (www.adsystem.pl). Bardzo Państwu dziękujemy. W niesieniu pomocy osobom poważnie chorym, ważny jest każdy gest.

Takie informacje możemy otrzymywać codziennie! Pomoc od zewnętrznych firm - czy może być coś piękniejszego? W tym miejscu pragniemy ponownie wyróżnić AIF Kancelarię www.tuodszkodowania.pl Dziękujemy za pamięć.